products

No input file specified.

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Well Leader
Orzecznictwo: ce
Numer modelu: GS-SWP-ZW-250
Minimalne zamówienie: 2 zestawy
Szczegóły pakowania: W drewnianej skrzynce.
Czas dostawy: 20 dni
Zasady płatności: D / P, T / T, L / C
Możliwość Supply: 30 zestawów / m
Szczegóły informacji
Model: Orzeł reszka Ładowność: 2500 kg
Tabela Dia.: 360 mm Wysokość środkowa: 650 mm
Zakres obrotu: +/- 360 stopni prędkość obrotowa: 70 stopni / s
High Light:

tube welding positioner

,

welding rotators positioners


opis produktu

 

Pozycjoner robota spawalniczego z jednoosiowym serwomotorem 250 kg stół 360 mm

 

Pozycjonery spawalnicze to maszyny służące do zmiany położenia przedmiotu obrabianego na stole pozycjonera spawalniczego i zapewnienia płynnego obrotu przedmiotu obrabianego z określoną wymaganą prędkością.Tak więc pozycjoner spawalniczy zwykle oznacza, że ​​stół obraca obrabiany przedmiot z określoną prędkością obrotową, a dwa przechyla obrabiany przedmiot w pewnym stopniu.
Konstrukcja obrotowa pozycjonerów spawalniczych jest napędzana silnikiem prądu przemiennego, z możliwością płynnej regulacji prędkości.Konstrukcja obrotowa ślimaka i przekładni w pozycjonerach spawalniczych posiada funkcję samoblokowania, a stół roboczy można obracać bezsennie o 360 stopni.Specjalna konstrukcja antyelektromagnetyczna pozycjonerów spawalniczych, która zmniejsza zakłócenia wysokiej częstotliwości spawania TIG i może skutecznie poprawić jakość spawania.Wyposażony w silnik robota, pozycjoner może automatycznie współpracować z robotem do spawania MIG / MAG / TIG.

 

 

Pozycja Parametry Uwaga
Model GS-SWP-ZW-250  
Ładowność 250kg W granicach R400mm
Standardowy promień obrotu R600mm  
Oceniono zakres obrotu +/- 360 stopni  
Oceniona prędkość obrotowa 70 o/ s  
Powtórz dokładność lokalizacji +/- 0,1 mm  
Rozmiar ramki pozycjonowania 2200x800x90mm (L * W * H)  
Całkowity rozmiar maszyny 2900x650x1100mm (L * W * H)  
Stół obrotowy ɸ 360 mm  
Obrotowa wysokość środka 650mm  
Zasilacz 200 V +/- 10% 50 Hz 3-P Z transformatorem
Klasa izolacji H.  
GW 690kg  

 

Główna konfiguracja:

 

Pozycja Marka Q'ty
Siłownik YASKAWA / PANASONIC 1 jednostka
Reduktor RV TEIJIN Japonia 1 jednostka
PLC OMRON / MITSUBISHI 1 jednostka
Ekran dotykowy KINCO Szanghaj 1 jednostka

 

No input file specified. 0

 

Zrobotyzowane pozycjonery są podstawowym elementem automatyzacji robotów, szczególnie w zastosowaniach zrobotyzowanego spawania dużych i / lub wielkoseryjnych części.Pozycjoner odgrywa ważną rolę w dokładności, powtarzalności i ogólnej jakości produkcji.Jest to kluczowa kwestia w każdym zrobotyzowanym systemie spawalniczym.

Ale co dokładnie robi robotyczny pozycjoner w zastosowaniach spawalniczych?W jaki sposób zwiększa produktywność i sprzyja automatyzacji złożonych zadań spawalniczych?

 

Zrobotyzowane pozycjonery mogą obracać część, gdy połączenie nie może zostać osiągnięte w prawidłowej pozycji spawania.Na przykład podczas spawania dużych części na miejscu robot nie może wykonywać spawania od góry, ponieważ odpryski spawalnicze osadzają się w końcówce, co może prowadzić do błędów systemu.Pozycjoner może obrócić część, dzięki czemu robot może uzyskać dostęp do trudnych miejsc spawania bez wykonywania spawania od góry, co zmniejsza prawdopodobieństwo awarii systemu.

Co więcej, zrobotyzowany pozycjoner jest wysoce powtarzalny, co umożliwia bardziej konsekwentnie dokładne spawanie.W przypadku ręcznego załadunku / rozładunku i pozycjonowania części występują różnice w orientacji części, które mają wpływ na dokładność spawania.Pozycjoner jest znacznie dokładniejszy, pomagając poprawić ogólną jakość spoiny i części.

Krótsze przestoje, wyższa dokładność i lepsza jakość - wszystko to wpływa na zdolność pozycjonera do zwiększania produktywności w zastosowaniach spawalniczych.

Zrobotyzowane pozycjonery są fundamentalną częścią większości zrobotyzowanych systemów spawalniczych.Ułatwiają wyższą produktywność i pomagają zautomatyzować zadania, które byłyby niemożliwe bez możliwości rotacji.

 

Wyślij nam e-mail, aby otrzymać wycenę!

 

Szczegóły kontaktu
Shiny Xu

WhatsApp : +8615895355226