aboutus

WUXI WELL LEADER MACHINERY CO., LTD

WUXI WELL LEADER MACHINERY CO., LTD WUXI WELL LEADER MACHINERY CO., LTD WUXI WELL LEADER MACHINERY CO., LTD WUXI WELL LEADER MACHINERY CO., LTD
1 2 3 4
Rodzaj działalności: Producent
Sprzedawca
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki: Dobrze Lider, Yeama
Ilość pracowników: 80~120
Coroczne wyprzedaże: 2000000-3500000
Rok założenia: 2005
pc Export: 90% - 100%
O nas
Wprowadzenie

Jesteśmy profesjonalną firmą high-tech zajmującą się projektowaniem i produkcją automatycznego sprzętu spawalniczego, systemu robota spawalniczego i systemu cięcia plazmowego CNC.
Firma została założona w 2005 roku, jest wiodącym dostawcą automatycznego systemu spawalniczego, obejmującego rotatory spawalnicze, pozycjonery spawalnicze, manipulatory spawalnicze, linię do produkcji wiązki H, maszyny do cięcia plazmowego CNC itp.
Od momentu powstania nasze maszyny służyły w wielu branżach, takich jak lotnictwo, wojsko, motoryzacja, bojler, zbiornik ciśnieniowy, ropa i gaz, nawadnianie i przemysł stoczniowy. W miarę rozwoju tych branż wymagania technologii urządzeń są opracowywane i ulepszane, maszyny są szeroko stosowane i cieszą się dobrą reputacją w tych branżach w różnych krajach.
Będziemy utrzymywać nasze innowacje technologiczne, aby sprostać większym wymaganiom i stworzyć więcej możliwości biznesowych. Trzymając się idei „Leading, Innovating, naleganie”, jesteśmy odpowiedzialni, aby poświęcić się rozwojowi globalnego przemysłu i przenieść naszą markę na świat!

Szczery:

Przestrzegaj prawa, przepisów i zasad, postępuj zgodnie z zachowaniem pracowników oraz buduj dobry wizerunek i reputację firmy. Uczciwość i wiarygodność, konsekwentne słowa i czyny, stawienie czoła sukcesowi i porażce wprost, brak odpowiedzialności, unikanie szacunku i zaufania klientów i współpracowników poprzez praktyczne działania. Przestrzegaj zasad etyki zawodowej, bądź lojalny wobec firmy, zachowuj tajemnice handlowe i chroń interesy firmy.

Współpraca:

Skoncentruj się na celach i ogólnych zainteresowaniach oraz współpracuj z personelem wewnętrznym i zewnętrznym, aby osiągnąć cele firmy. W oparciu o rozwój firmy wdrażamy zarządzanie bez granic, aktywnie wyszukujemy problemy i promujemy ich rozwiązywanie w różnych kanałach. Aktywnie komunikuj się, mów szeroko, słuchaj uważnie i ulepszaj pracę.

Nauka:

Zachowaj otwartą postawę i ucz się na podstawie doświadczeń i mocnych stron innych. Oceniaj siebie obiektywnie, stale doskonal umiejętności i pracę oraz dąż do wyższej wydajności. Poszerzenie naszej wizji, spojrzenie globalne, koncentracja na wiodących przedsiębiorstwach i aktywne stosowanie wszystkich cennych doświadczeń i praktyk w praktyce.

Zaangażowanie:

Traktuj pracę Dzięki silnemu poczuciu poświęcenia i konsekwentnemu profesjonalnemu podejściu, wykonuj różnorodne zadania z wysoką wydajnością i jakością. Ciężka walka, przyziemna, nieustraszona trudnościami, wytrwałością i nigdy się nie kończy, dopóki nie osiągniemy naszych celów. Zwracaj uwagę na porządek i jakość, odważ się ujawniać problemy, przedstawiać sugestie dotyczące ulepszeń i promować rozwiązania.

Innowacja:

Przełam konwencjonalne myślenie, wprowadź lub nawet stwórz nowe pomysły, nowe mechanizmy, nowe technologie, nowe firmy, odważ się zmienić i odważ się otworzyć. Bądź dobry w aktywnym poszukiwaniu możliwości w różnych środowiskach i warunkach, wykorzystuj możliwości i dąż do rozwoju. Nadążaj za duchem czasu, przebijaj stare i wprowadzaj nowe, odważne praktyki, zwiększaj wartość dla klientów i przedsiębiorstw.

Ambitny:

Przestrzegaj koncepcji osiągania celów wysokiej wydajności, kontynuuj ulepszanie pracy. Zrozum strategię firmy i identyfikuj się z nią, stawiaj ambitne cele zgodne z kierunkiem rozwoju firmy i podejmuj nieustanne wysiłki. Pewność siebie i odwaga, by się przewyższyć, przełamać „niemożliwe” i „niepraktyczne” wąskie gardła umysłu i stale szukać rozwoju, mają odwagę dążyć do pierwszej klasy i stać się najsilniejszym przedsięwzięciem.

Historia

Usługa

Nalegamy, aby być partnerem naszego klienta, zapewniając wyjątkowe produkty i usługi.

1. Każdy ruch, myślimy o kliencie, rozważamy oferowanie produktów wysokiej jakości.

2. Szanuj każde żądanie klienta. Jesteśmy zobowiązani do pełnego zrozumienia potrzeb klienta i zapewnienia satysfakcjonujących produktów i usług.

3. Trzy czynniki satysfakcji klienta:

za. Jakość produktu

b. Usługi obejmujące przedsprzedaż, sprzedaż, posprzedaż.

do. Wizerunek firmy

Zobowiązujemy się zapewnić naszym klientom zarówno dobrą jakość, jak i szybką obsługę.

Nasz zespół

Szczegóły kontaktu